logo

Hakkımızda

Misyonumuz

Bizi tercih eden müşterilerimize kaliteli ve kullanışlı ürün ve hizmet sunumu ile birlikte kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet alt yapısı hazırlayarak sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak.


Vizyonumuz

Firmamızdan memnun olan müşterilerimizin sayısını her geçen gün arttırarak bireysel ve kurumsal pazarda iddialı bir firma haline gelmek ve müşterilerimizin eşine dostuna tavsiye edebileceği, sıradan bir satıcı müşteri ilişkisinin ötesinde, hem müşteri, hem de bir dost kazanmış olma bilinciyle müşterilerimizin güvenini kazanmak ve böylece orta ve uzun vadede portföyümüzü gernişletmektir.


Firmamız Hakkında

Firmamız bilişim alanında hizmet vermek üzere 2009 yılında faaliyete başlamasına rağmen, zaman içerisinde ortaya çıkan bilişim trendleri ve sektörün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazır site, web hosting, wordpress premium tema tasarımı konularında yoğunlaşmış bulunuyor. Bununla beraber sunduğumuz hizmetler arasında alan adı tescili, e-mail Servisleri, web tasarım, wordpress blogları için içerik sağlama hizmeti sanal Sunucu Servisleri (VPS), eticaret projeleri bulunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için daima en sağlam ve güvenilir çözüm ortakları ile çalışarak en sağlıklı ve güvenilir alt ve üst yapıyı oluşturmaya gayret ediyoruz.

Sitenhazir.com olarak kaliteden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmekte kararlıyız. Bize güvenebilirsiniz.

Sitenhazir.com Hazır Site Hosting Tasarım Hizmetleri

sitedesign